Vă rog păstraţi discuţia la un ton cât se poate de civilizat

Forum

Date: 04.05.2012

By: DMT

Subject: Re: Re: Atentionare

Dar tu cum iti permiti sa spui altora sa taca sau sa stea in banca lor? Sau esti vreun fel de miez in care s-a umflat tarata? Stai jos, ai 2 la purtare! :)) Invata sa respecti ca sa ceri respect, individule. Nu meriti nicio atentie. Pacat totusi, ca erai unul dintre putinii sustinatori ai lui Pavel care scrie cat de cat corect gramatical.

Date: 04.05.2012

By: Mihai

Subject: Re: Re: Re: Atentionare

Nu poti face politica pe site-ul pe care il administrezi (daca vrei respect renunta). Nu toata lumea are posibilitatile pe care le aveti voi. Datorita mie si a celor ca mine iti primesti tu salariul (oamenii de jos). Pe care voi nu stiti sa ii respectati cum se cuvine. NU UITA, DATORITA MIE SI A CELOR CA MINE, TI-AI LUAT SALARIUL PE LUNA TRECUTA. Asa ca pot si eu macar sa iti spun sa taci din gura.

Date: 05.05.2012

By: DMT

Subject: Re: Re: Re: Re: Atentionare

Site-ul nu-mi apartine, nu-l administrez. Scriu pe forum asa cum o fac si restul.

Ce legatura au posibilitatile cu buna crestere?

Ai impresia ca bugetarii nu-si platesc taxele si impozitele? Sau ca bugetarii cumpara de la Stat mancare, haine, materiale de orice fel? Crezi ca daca TOTI bugetarii din tara asta nu si-ar mai cheltui salariile, tu si alti "privati" ati mai exista? De ce crezi tu ca au dat faliment atatea firme si au scazut vanzarile? Gandire basesciana....

Si cam ce intelegi tu prin respect, individule? Sa injuri si sa nu fii injurat? Vezi ca incepi sa depasesti limita rabdarii mele.

Tu NU POTI sa-mi spui MIE ce se fac. Nu TU mi-ai platit studiile ca sa pot practica o meserie, nu tu semnezi acte pentru care raspunzi penal daca sunt eronate, nu tu ai responsabilitati legale. Tu daca gresesti shaiba te da afara patronul si gata, simplu. Intelegi cum sta treaba?

Date: 04.05.2012

By: Mihai

Subject: Re: Re: Re: Atentionare

INDIVID = OM CARE DUPA URMA LUI ITI IEI TU SALARIUL

Date: 04.05.2012

By: Mihai

Subject: Re: Re: Re: Atentionare

Sa-ti fie rusine, ai fost nesimtit. Ma deranjat faptul ca mai jignit. Tu esti individul care s-a umflat tarata in el, tu esti individul care are ce sa puna pe masa la copii dupa urma mea, tu esti individul care traiesti dupa urma mea. Nu io dupa a ta, magarule care esti.

Date: 05.05.2012

By: DMT

Subject: Re: Re: Re: Re: Atentionare

Eu zic sa-ti revii si poartat-te cuviincios, da? Ia fa-l tu nesimtit pe primar, pe medic, pe politist, pe popa, pe postas, pe militar, pe profesor, pe mine, dar in fata, ca un barbat ingenunchiat de sistem ce te consideri! Vad ca mai sunt indivizi carora le rasuna-n craniile goale vorbele negre ale lui Basescu.

Date: 03.05.2012

By: Mihai

Subject: Punct de vedere

Domnule DMT (Dragos Mugurel Topala) te crezi prea destept. Dragomir a venit de la oala cu ciorba la Primarie. Ce studii are Dragomir????????? Mergem inapoi cu Dragomir, a fost 12 ani primar. Dupa urma lui se cunoaste doar casa lui, altceva nu se vede. Gazele nu le-a bagat Dragomir.
DRAGOMIR IN LOCALITATEA BENTU NICI NU A VRUT SA BAGE GAZE.
Ti-am mai spus odata si iti repet si a doua oara, taci din gura ca nu stii nimic. La Dragomir cine nu este cu el e dusmanul lui. Asa se conduce o Comuna din punctul tau de vedere???? A inceput sa ameninte lumea ca ii da afara de unde lucreaza daca nu sunt cu el. Deci sa inteleg ca tu gandesti ca el ????? Tu ai fi de acord cu toate nenorocirile pe care le-a facut si incearca sa le faca in continuare. A pacalit batrani cu pamanturi si asta nu e tot. O sa fie si el batran la randul lui,nepotii,copii celor pe care ia pacalit dansul o sa treca pe langa el si in loc sa il salute o sa-l injure... Fratilor nu va lasati orbiti de Dragomir, asta il are pe necuratu in el, este DIAVOLUL pe pamant. A VENIT VREMEA SA NU NE MAI FIE FRICA, TREBUIE SA VOTAM CU SUFLETUL. FRATILOR, CONSATENILOR, LOCUITORI AI COMUNEI GALBINASI TREZITIVA CA NU FACEM NIMIC DACA NU SUNTEM UNITI. Dl. DMT imi cer scuze daca te-am deranjat cu ceva, dar asta e adevaru despre Dragomir. El a promis mereu ca face, cand se vede primar uita ce a promis si da vina pe Guvern sau Consiliul Judetean ca nu ii da bani. Asa a facut mereu suntem satui de el pana in gat. Asta e bun de pus in rama, dar nu in casa la WC...

Date: 03.05.2012

By: VALI

Subject: Re: Punct de vedere

Sa inteleg ca la alegerile trecute ai votat de frica, HA, HA, HA. Chiar ca esti pasionat de filme americane.
Dragomir a promis dar a si facut si sa nu crezi ca gazele au venit asa la usa primariei si au zis noi vrem la tine. Poate ca a si promis si nu a realizat, poate o fi existat si motive.

Date: 03.05.2012

By: Mihai

Subject: Re: Re: Punct de vedere

Imi aduc aminte ca a promis totusi ceva. A spus asa: Daca ies primar, imi voi face cea mai tare casa din Tabarasti pe banii vostrii. Trebuie sa recunoastem si asta a si facut. Nu cred ca salariul de primar e chiar asa de mare incat sa iti permiti sa ai 3 masini,1 tractor, 2 case, terenuri cu nemiluita, verma de vaci si cate si mai cate......... .

Date: 03.05.2012

By: vali

Subject: Re: Re: Re: Punct de vedere

Ca sa isi faca casa a vindut un apartament cu trei camere in buzau si a facut un credit pe 20 ani la care inca plateste.

Items: 5581 - 5590 of 5744
<< 557 | 558 | 559 | 560 | 561 >>

New comment

Regulament

Administratorul forumului nu își asumă responsabilitatea pentru conținutul nici unui subiect, comentariu, mesaj sau nume de utilizator. Autorii subiectelor, comentariilor, mesajelor își asumă întreaga responsabilitate.

- Nu se admite folosirea limbajului vulgar, obscen, sau ironic-ofensator.
- Nu este permis atacul la persoană. Nu se admite nici un fel de comportament rasist, extremist sau discriminator în ceea ce privește religia, sexul sau convingerile politice.

- Administratorul (Admin) este persoana care deține acest forum și se ocupă de partea sa tehnică și administrativă dar și de moderarea forumului.
- Administratorul are drepturi nelimitate în gestionarea forumului, poate lua orice masură fără preaviz și nu răspunde în fata utilizatorilor pentru acțiunile sale.
- Administratorul nu are obligația de a răspunde la intrebări pe forum, vă puteți adresa lui prin formularul de "Contact". Orice subiect adresat adminului pe forum va fi șters.

- Nu se acceptă mesaje care nu sunt scrise corect (în română). Se doreşte promovarea unui limbaj cât mai corect şi uşor de înţeles. Desigur, se acceptă şi greşeli, în limitele bunului simţ. În plus, atenţia (dovedită prin corectitudinea mesajelor) denotă respect pentru ceilalţi membri ai forumului. Semnele de punctuaţie lipsă sau puse incorect sunt greşeli !

- Abrevierile gen "ms" ,"k", "bv", "imd" şi cuvintele scrise în stilul "nijte", "akuma", "aks" sunt considerate greşeli şi nu vor fi tolerate.